Wij staan voor u klaar.

Neem contact met ons op via onderstaand contactformulier.

Binnenhavenweg 43
Binnenhavenweg 43 8211 AA LELYSTAD
Oudeweg 2
Oudeweg 28316 AC MARKNESSE
Meerweg 45
Meerweg 45 8313 AL RUTTEN
WeeversNieuwstad B.V. Lelystad
4.6
Gebaseerd op 52 beoordelingen
powered by Google
Davide LeonardoDavide Leonardo
10:18 07 Feb 22
Goed man leuk
Dick HetsenDick Hetsen
09:12 28 Dec 21
Prima zaak en een leuke werkplaats chef en vriendelijke medewerkertevredenheid.
h wiersmah wiersma
18:59 07 Nov 21
Vlotte actie. Binnen 10 minuten een nieuwe hydrauliek slang
Jan NijmeijerJan Nijmeijer
14:41 08 Oct 20
Goede sevice
Peter JanssensPeter Janssens
18:11 20 Sep 20
Toppers ze hebben veel ervaring en zijn Service gericht, ook erg behulpzaam bij het zoeken naar niet alledaagse oplossingen.😁
js_loader
WeeversNieuwstad B.V. Marknesse
4.4
Gebaseerd op 16 beoordelingen
powered by Google
a vrielinga vrieling
17:09 14 Aug 21
Laatst een paar hydro koppelingen gehaald netjes geholpen veel voorraad
Alwin NijpAlwin Nijp
15:33 27 Jan 18
Mooi bedrijf
Bart StoffersBart Stoffers
13:03 22 Jun 16
Goede klantvriendelijkheid.
js_loader
WeeversNieuwstad B.V. Rutten
4.8
Gebaseerd op 4 beoordelingen
powered by Google
Paul BoltsPaul Bolts
20:08 11 Apr 22
Vakmanschap gecombineerd met klantvriendelijke benadering.
Dries SchraDries Schra
10:51 16 Jan 21
Vriendelijk professionele vaklui lopen daar 😁
js_loader

Ons verkoopteam

Carl Voetberg
Carl Voetberg
Vertegenwoordiger landbouw Noordoostpolder

0612641634
c.voetberg@weeversnieuwstad.nl

Dries Schra
Dries Schra

Vertegenwoordiger landbouw Noordoostpolder

0611114881
d.schra@weeversnieuwstad.nl

Florian Croitoru
Florian Croitoru

Vertegenwoordiger Occasions

0645164891
info@ocfl.nl

Peter Weevers
Peter Weevers

Vertegenwoordiger landbouw & occasions Noordoostpolder

0651190425 p.weevers@weeversnieuwstad.nl

Niels Eriks
Niels Eriks

Vertegenwoordiger landbouw Oostelijk & Zuidelijk Flevoland

0651190405
n.eriks@weeversnieuwstad.nl

Gerrit Spronk
Gerrit Spronk

Vertegenwoordiger landbouw Oostelijk & Zuidelijk Flevoland

0653158033
g.spronk@weeversnieuwstad.nl

Tonny Weevers
Tonny Weevers

Oostelijk & Zuidelijk Flevoland

0653493992
weevers@weeversnieuwstad.nl

Paul Maas
Paul Maas
Tuin & Park

Vertegenwoordiger Reiniging en Tuin&Park

0653400894
p.maas@weeversnieuwstad.nl