Binnenhavenweg 43
Binnenhavenweg 43 8211 AA LELYSTAD
Oudeweg 2
Oudeweg 28316 AC MARKNESSE
Meerweg 45
Meerweg 45 8313 AL RUTTEN

Ons verkoopteam

Carl Voetberg
Carl Voetberg
Vertegenwoordiger landbouw Noordoostpolder

0612641634
c.voetberg@weeversnieuwstad.nl

Dries Schra
Dries Schra

Vertegenwoordiger landbouw Noordoostpolder

0611114881
d.schra@weeversnieuwstad.nl

Florian Croitoru
Florian Croitoru

Vertegenwoordiger Occasions

0645164891
info@ocfl.nl

Peter Weevers
Peter Weevers

Vertegenwoordiger landbouw & occasions Noordoostpolder

0651190425 p.weevers@weeversnieuwstad.nl

Niels Eriks
Niels Eriks

Vertegenwoordiger landbouw Oostelijk & Zuidelijk Flevoland

0651190405
n.eriks@weeversnieuwstad.nl

Gerrit Spronk
Gerrit Spronk

Vertegenwoordiger landbouw Oostelijk & Zuidelijk Flevoland

0653158033
g.spronk@weeversnieuwstad.nl

Tonny Weevers
Tonny Weevers

Oostelijk & Zuidelijk Flevoland

0653493992
weevers@weeversnieuwstad.nl

Paul Maas
Paul Maas
Tuin & Park

Vertegenwoordiger Reiniging en Tuin&Park

0653400894
p.maas@weeversnieuwstad.nl

Wij staan voor u klaar.

Neem contact met ons op via onderstaand contactformulier.

Bedankt voor je bericht, het is verzonden!
Er is iets mis gegaan, probeer het later nogmaals of stuur een mail naar info@weeversnieuwstad.nl